Hakkımızda.

KaliciTakipci.com Hakkında

intro illistration picture

KalıcıTakipçi olarak dijital dünyada sizi bir adım öne taşıma misyonuyla hareket ediyoruz. Günümüzde sosyal medya platformlarındaki etkileşimler, markaların ve bireylerin görünürlüğünü artırmada kritik bir role sahip. Biz de bu dinamik ortamda sizlere destek olmak için buradayız. Güvenilir hizmet anlayışımızla, siz değerli müşterilerimize takipçi, beğeni ve daha birçok hizmeti sunmaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi yaklaşımlarla hizmetlerimizi sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyoruz.da takip edilen kullanıcıların paylaştığı görselleri, dosyaları ve buna benzer bileşenleri rahatlıkla telefona indirebilmek tüm kullanıcılar için avantaj niteliğine sahiptir. Bu avantajları aynı o platformlarda olduğu gibi tüm kullanıcılar Instagram’da da değerlendirmek istiyor. Instagram ne yazık ki herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu fotoğrafı, videoyu ya da farklı bir şeyi diğer kullanıcıların indirmesine olanak tanımıyor. Bu işlem platform geliştiricileri tarafından sunulmadığı için fotoğraf indirme konusunda avantaj elde etmek isteyen kişiler internette konuyla alakalı araştırmalar yapıyor. Organik Takipçi olarak biz de hiçbir kullanıcıdan ekstra ücret talep etmeden “Instagram Fotoğraf İndirme” aracını yayına aldık.

Vizyonumuz

Sosyal medya etkileşim hizmetlerinde global bir lider olmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteli ve etkili çözümler sunmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize maksimum değeri sunarak, dijital dünyada varlıklarını güçlendirmek. Güvenilir, hızlı ve etkili hizmetlerle sosyal medya etkileşimlerini artırmak.